Pv20 4 Bedroom Kids Friendly Home By Feel Home Kuala Lumpur

( ex. Retrojazz Kids House 15pax 4room )
Kuala Lumpur
Pv20 4 Bedroom Kids Friendly By Feel * Kuala Lumpur
8.8 Hebat
49 ulasan

Pv20 4 Bedroom Kids Friendly Home By Feel Home Kuala Lumpur

Jalan Genting Kelang Pv 20, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Para tetamu boleh menginap di pangsapuri Pv20 4 Bedroom Kids Friendly Home By Feel Home ketika melawat Kuala Lumpur.
Apartmen adalah 4.7 km dari Menara Berkembar Petronas, 7 km dari Pusat Dagangan dan Pameran Antarabangsa Malaysia dan juga berhampiran Tabernacle of David. Pangsapuri terletak dalam jarak 5 minit berjalan kaki ke Medan Selera Foodgarden dan Restoran CH Sdn Bhd.
Para tetamu boleh menggunakan bilik mandi peribadi.
Lapangan terbang terdekat ialah Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah, 35 km dari pangsapuri Pv20 4 Bedroom Kids Friendly Home By Feel Home dan stesen bas CIMB Genting Klang berjarak 5 minit berjalan kaki.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Kuala Lumpur City Centre - 4.8 km
  • Petronas Towers - 4.8 km
  • Putra World Trade Centre - 4.8 km
  • KLCC Park - 4.9 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 31 km
Stesen kereta api
  • Ampang Park Station - 4.4 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi percuma di kawasan awam
  • Tempat letak kereta
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
Ciri-ciri utama
  • WiFi percuma
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur